Piękny uśmiech dostępny od zaraz

Nieskazitelny wygląd w dzisiejszym świecie jest dla otoczenia bardzo oczywisty. Wszyscy zwracają uwagę na nasz ubiór, który musi być zadbany i czysty. Wspaniałe wrażenie możemy też zostawić po sobie dzięki ładnym włosom i czystym paznokciom. Dodatkowej pewności może nam dodać piękny, biały uśmiech. Przeglądając kolorowe gazety, oglądając reklamy oraz programy telewizyjne jesteśmy wpędzani w kompleksy i zakłopotanie. Zaczynamy coraz baczniej przyglądać się naszym zębom i wpadamy w złe samopoczucie, że nie wyglądamy jak gwiazdy z ekranu.

Współczesna stomatologia posiada w swojej ofercie dużo metod, aby nasz uśmiech wyglądał jak z reklamy. Dostępne są plomby w doskonały sposób dopasowane do barwy naszych zębów, żeby w przypadku uzupełnienia braków po leczeniu nie było to zauważalne gołym okiem. Wszelakie aparaty korygujące wady zgryzu sprawiają, że nasz uśmiech może być równy, prosty, wręcz doskonały. Dodatkowo leczenie dysfunkcji zgryzu jest minimalnie zauważalne. Aparaty ortodontyczne wykonywane są obecnie z metalu lub tytanu i dostępne są w różnych kolorach. To daje komfort wyboru przez pacjenta, czy uwidocznić leczenie przez zastosowanie kolorowych gumek, czy jednak ukryć korekcję przez użycie przezroczystych kompozytów.

Największy problem mają pacjenci, u których pojawia się brak w uzębieniu. W stomatologii na szczęście występuje leczenie protetyczne. Polega ono na rekonstrukcji uzębienia. Taka możliwość sprawia, że kiedy dojdzie do utraty zęba, co pociąga za sobą dysfunkcję poprawnego przeżuwania czy jedzenia posiłków, lekarz protetyk ma sposoby na przywrócenie układu naszego uzębienia do wyglądu sprzed utraty zęba. Braki w uzębieniu posiada wielu Polaków w zróżnicowanym przedziale wiekowym. Jest to spowodowane niedokładną higieną jamy ustnej, nieszczęśliwymi wypadkami losowymi lub wcześniejszym złym leczeniem stomatologicznym. Obecnie są możliwości sprawiające, że sztuczne zęby nie są zauważalne wśród naturalnego uzębienia. Lekarze stomatolodzy oferują wiele rozwiązań swoim pacjentowi podczas wizyty w swoim gabinecie. Jeśli chcemy umieścić sztuczny ząb na stałe, istnieje możliwość założenia korony porcelanowej albo cyrkonowej, wkładu koronowo-korzeniowego, mostu – kiedy występuje większy brak w uzębieniu albo skorzystać z licówki. Dodatkowym dostępnym rozwiązaniem, aby posiadać przepiękny uśmiech, jest założenie protezy akryloej, szkieletowej, acetalowej albo szyny okluzyjnej. Nowoczesne materiały służące do wykonania protezy są w bardzo bezpieczne dla wszystkich pacjentów, a dodatkowo nie uczulają poprzez drażniące substancje.

Dosłownie każdy stomatolog w Poznaniu w swoim gabinecie posiada usługę protetyki. Żeby wyszukać gabinet, który będzie nam odpowiadał, należy wpisać hasło w wyszukiwarce internetowej ‚stomatolog Poznań’ lub ‚dentysta Poznań’ i zarezerwować sobie wizytę.

One thought on “Piękny uśmiech dostępny od zaraz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>